Interaktywne Mini Zoo – Zwierzaki Nad Potokiem

miejsca do siedzenia Najlepiej spędza się wolny czas na wolnym powietrzu. Jeśli przy okazji można przyjrzeć się z bliska różnym ciekawym zwierzątkom, tym bardziej warto się wybrać na taką wycieczkę.

Bardzo interesującym miejscem na mapie Polski jest Mini Zoo o nazwie Zwierzaki nad Potokiem w Żukczynie. To miejsce gdzie zarówno dorośli jak i dzieci spędzą miło czas.

1. Mini Zoo jest zlokalizowane nie daleko Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja jest bardzo dogodna, bo nie trzeba daleko jechać z Gdańska by zwiedzić zoo a jednocześnie można w tym miejscu odpocząć od zgiełku dużego miasta.

kucyk na trawce

2. Mino Zoo jak sama nazwa wskazuje, jest niewielkim obiektem gdzie panuje swojska, kameralna atmosfera. Na terenie obiektu nie ma wielkich tłumów jak to często się dzieje w przypadku dużych, znanych zoo.

3. Zwierzaki nad Potokiem, gdzie można się bliżej przyjrzeć wielu udomowionym zwierzętom, można też tu podziwiać wiele egzotycznych zwierząt, które stanowią sporą atrakcję tego miejsca.

altanka na wyspie

4. Wiele zwierząt w mini zoo, jest na tyle łagodnych, że bez obaw można między nimi chodzić i je głaskać, co jest sporą atrakcją dla najmłodszych dzieci i nie tylko.

5. Kolejną atrakcją tego miejsca jest możliwość karmienia co niektórych zwierząt, na przykład kozy, alpaki, kucyki, owieczki itp

łabędź czarnoszyi

6. Możliwa jest także przejażdżka na kucyku, co przyniesie wiele radości małym dzieciom.

7. Na terenie obiektu znajdują się także zjeżdżalnie i piaskownice, gdzie dzieci mogą się pobawić po zwiedzeniu zoo.

8. Mini Zoo chętnie organizuje zwiedzanie z przewodnikiem dla grup zorganizowanych, typu przedszkola czy szkoły.

miejsce na ognisko

9. Z wszystkimi zwierzętami można sobie zrobić zdjęcie, na szczególną uwagę zasługują tu przytulaśne króliki, łagodne emu czy niezwykle piękne papugi.

10. W mini zoo można się bardzo dużo dowiedzieć o zwierzątkach zamieszkujących ten teren od jednego z wielu przewodników. Koszt zwiedzania mini zoo jest znikomy a radość i przeżycia nie zapomniane.

Adres strony: zwierzakinadpotokiem.pl

4.6/5 - (ilość ocen: 8)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.