Interaktywne Mini Zoo – Zwierzaki Nad Potokiem

koza

Zwierzaki nad Potokiem w Żukczynie to taka oaza dla naszego umysłu, jak kawa dla porannego zmęczenia. To miejsce, gdzie możemy poczuć się jak w krainie bajek, jak gdybyśmy weszli do magicznego lasu pełnego niesamowitych stworzeń. To nie jest zwyczajne mini zoo, to królestwo zwierząt!

Tutaj można spotkać prawdziwych celebrytów zwierzęcego świata – alpaki, emu, lamy, strusie, kozy, owce, kucyki, daniele, nandu, pawie i wiele, wiele innych. Znajdziesz tu prawdziwe gwiazdy – jak struś „Stausen”, który zawsze stawia na swoim, czy też alpaka Suri, która wie, jak robić show.

A co najlepsze, zwierzaki te są jak anioły – można je głaskać, karmić, przytulać. Z pewnością poczujesz się jak w raju. To miejsce jest dla dzieci i dorosłych, dla miłośników zwierząt i dla tych, którzy chcą poczuć magię natury.

Tak więc, jeśli chcesz zobaczyć zwierzaki, które naprawdę potrafią rozśmieszyć, poruszyć i zafascynować, wybierz się do Zwierzaków nad Potokiem w Żukczynie – to miejsce, w którym zwierzęta są gwiazdami, a my możemy się poczuć jak paparazzi!

To jak skok do innego świata, gdzie można nakarmić alpaki z ręki i przytulić lamy, a nawet spotkać egzotyczne ptaki, takie jak gęsi łabędzionose czy chołmogory. Jest tu tyle gatunków zwierząt, że trudno je wszystkie wymienić.

To miejsce, gdzie dzieciaki będą zachwycone, a dorośli poczują się jak bohaterowie książki o przygodach w dżungli. Zwierzaki nad Potokiem to także oddech od codzienności i możliwość nauki czegoś nowego.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z fascynującymi zwierzętami, to jest to właśnie to miejsce. Zwierzaki nad Potokiem to taka podróż do krainy zwierząt, która z pewnością zostanie na długo w pamięci.

Co robić w mini zoo

w Zwierzakach nad Potokiem w Żukczynie jest tyle rzeczy do roboty, że aż kręci się w głowie! To jak bajka dla dzieci, gdzie wszędzie dookoła krążą sympatyczne zwierzątka, gotowe na interakcję z człowiekiem.

W zoo można nie tylko podziwiać wspaniałe gatunki zwierząt, ale również bezpośrednio z nimi kontaktować! Zawsze chciałeś wziąć świnkę morską na ręce? A może pomiziać futerka kucyka? W Zwierzakach nad Potokiem to wszystko możliwe!

Oczywiście, nie tylko dzieci będą się tam świetnie bawić – dorośli też znajdą tam wiele ciekawych atrakcji. W końcu, kto nie marzył o tym, by przemierzyć kawałek lasu na grzbiecie alpaki? Albo wziąć ze sobą do domu miniaturkę króliczka? Jest również taka opcja. Można adoptować króliczka lub świnkę morską, kiedy jest ich nadmiar w mini zoo.

Cóż, o Zwierzakach nad Potokiem w Żukczynie można by mówić bez końca, ale to miejsce trzeba po prostu zobaczyć i poczuć na własnej skórze. Tak więc, kto jeszcze nie był, niech szybko tam jedzie, bo to jakby nie iść na piękne polskie safari.

4.8/5 - (ilość ocen: 13)

Anita Nowak

Moje imię to Anita, mam 27 lat. Pasjonuje mnie podróżowanie i staram się, aby piękno otaczającego nas świata było widoczne w przestrzeni internetowej. Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia i słowa czasami nie są w stanie dokładnie ukazać rzeczywistości danego miejsca. Urodziłam się w okolicach Warszawy, studiowałam w Gdańsku, a obecnie mieszkam w Sopocie.